routery xDSL
Router RUT241 eSIM Industrial Router
- Model:
RUT241
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -40 °C do 75 °C
- Wilgotność robocza: 10% do 90% bez kondensacji
- Stopień ochrony: IP30
- Standardy: 802.11g
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
520,09 zł / szt
639,71 zł brutto
Przemysłowy router komórkowy RUT241
Wyposażony w 4G LTE, Wi-Fi i dwa porty Ethernet, RUT241 oferuje nieprzerwaną ciągłość połączenia z automatycznym przełączaniem awaryjnym WAN. Przemysłowa konstrukcja, kompaktowy rozmiar, wiele interfejsów połączeniowych i kompatybilność z RMS sprawiają, że urządzenie to doskonale pasuje do licznych rozwiązań IoT i M2M.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | RUT241 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Standardy | 802.11g |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 3 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | RouterOS |
| Wymiary | 83 x 25 x 74 mm |
| Waga | 125 |
| Pozostałe parametry |
|
| Certyfikaty | CE, UKCA, ANRT, Kenya, ICASA, FCC, IC, PTCRB, NOM, RCM, KC, Giteki, IMDA, E-mark, CB, UL/CSA Safety, RoHS, REACH, R118 |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 395 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 180 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |