żarówki
Żarówka LED GU10 7W MCE437 NW
- Pobór mocy: 7
- Akcesoria w zestawie:
- Żarówka LED GU10 7W Maclean Energy MCE437 NW neutralna biała
- Opakowanie producenta
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
4,20 zł / szt
5,17 zł brutto
Żarówka LED GU10 7W Maclean Energy MCE437 NW neutralna biała 4000K, 220-240V~, 50/60Hz, 560 lumenów
- Energooszczędna żarówka LED
- Do użytku wewnętrznego
- Długa żywotność, dochodząca do 20000h
- Bardzo niski pobór energii
- Strumień świetlny: 490lm
- Ilość cykli włącz/wyłącz: 15 000x
- Moc: 7W
- Odpowiednik tradycyjnej żarówki 60W
- Napięcie: 230V
- Barwa światła: neutralna biała
- Temperatura barwowa: 4000K
- Klasa energetyczna: A+
- Gwint: GU10
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Pobór mocy | 7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Temperatura barwowa | 4000 |
| Strumień świetlny | 490 |
| Kąt świecenia | 120 |
| Odpowiednik żarówki tradycyjnej o mocy | 60 |
| Gwint | GU10 |
| Napięcie | 230 V |
| Barwa światła | biała neutralna |
| Rodzaj świetlówki | Kompaktowa zintegrowana |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj diod | LED |
| Waga | 26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 50 x 60 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |