projektory
Projektor EB-994F 3LCD/FHD/4100L/16k:1/WiFi
- Źródło światła: Standard
- Model:
EB-994F
- Poziom hałasu: 37
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
4 192,42 zł / szt
5 156,68 zł brutto
Jasny projektor bezprzewodowy z wieloma możliwościami połączenia
- Bezprzewodowy, jasny i żywy obraz Full HD Wyposażony w technologię 3LCD wyświetlacz Full HD o jasności 4 100 lumenów zapewnia doskonałą jakość obrazu i przyciąga uwagę dzięki możliwości skalowania rozmiaru obrazu do 304˝.
- Udostępnianie na wielu urządzeniach Aplikacja iProjection firmy Epson łączy i kontroluje maksymalnie 4 urządzenia, a funkcja dzielenia ekranu umożliwia wyświetlanie 2 źródeł obrazu, co eliminuje konieczność korzystania z dodatkowego projektora.
- Przenośna i wszechstronna konstrukcja Ten lekki i kompaktowy projektor jest idealny do różnych przestrzeni i ma wbudowany głośnik ułatwiający konfigurację.
- Wysoka niezawodność i bezproblemowość Projektor EB-994F jest objęty 5-letnią gwarancją i wyposażony w lampę o czasie eksploatacji 17 000 godzin w trybie ekonomicznym, co zapewnia długotrwałą pracę.
- Natychmiastowa łączność dzięki obsłudze protokołów Apple AirPlay 2 i Miracast1 Bezproblemowo udostępniaj treści z laptopów, tabletów i smartfonów - w sam raz w przypadku konfiguracji urządzeń w ramach rozwiązań BYOD (ang. Bring Your Own Device) i miejsc współpracy.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Epson |
|---|---|
| Źródło światła | Standard |
| Model | EB-994F |
| Poziom hałasu | 37 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,30:1 |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Kontrast statyczny | 16 000:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,09:1 |
| Jasność | 4100 |
| Pobór mocy | 284 |
| Wymiary | 309 x 293 x 105 mm |
| Waga | 3.1 |
| Informacje o gwarancji | 60 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 60 miesiące/miesięcy lub 1.000 h |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Minimalna przekątna obrazu | 31 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 304 |
| Minimalna odległość ekranu | 0.88 |
| Maksymalna odległość ekranu | 14.29 |
| Trwałość źródła światła | 6500 |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 17000 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Zoom | 1,62x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 4510 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 390 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |