ładowarki
Ładowarka sieciowa ChargeSource 3 30W 3xUSB UltraCharge
- Moc: 30
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 3 x USB
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
26,37 zł / szt
32,44 zł brutto
Ładowarka sieciowa ChargeSource 3 3xUSB z szybkim ladowaniem 30W
- Ładowarka sieciowa GC ChargeSource3 wyposażona w 3 szybkie porty USB, o całkowitej mocy 30W - nowoczesna ładowarka dla wszystkich urządzeń wyposażonych w porty USB
- Port USB-A Ultra Charge zapewni nawet do 3,5x szybsze ładowanie dla najnowszych smartfonów iPhone SE (2020) / 11 / XS / X / XR czy Samsung Galaxy S20 / S20+ / S10 / S10+ / S10e
- Dwa porty USB-A Smart pozwolą na dopasowanie optymalnej prędkości ładowania do każdego podpiętego urządzenia
- Solidna obudowa, doskonale zaprojektowane wnętrze oraz niewielkie rozmiary ładowarki gwarantują pełne bezpieczeństwo pracy oraz odporność konstrukcji na zarysowania, wstrząsy i upadki nie tylko w domu ale również podczas podróży
- Wyjście: USB x 3, DC 5V 2.4A x2, DC 12V 1.5A x1
Specyfikacja techniczna
| Producent | Green Cell |
|---|---|
| Moc | 30 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 3 x USB |
| Wymiary | 88.1 x 49.2 x 27.1 mm |
| Waga | 106 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 95 x 185 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |