ładowarki
Ładowarka Maxo 65W USB-C GaN czarna
- Moc: 65
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
71,42 zł / szt
87,85 zł brutto
Ładowarka Maxo 65W USB-C GaN czarna
Moc będzie z Tobą
Dzięki technologii GaN, mocy wyjściowej 65 W oraz kompaktowej obudowie wykonanej w 100% z plastiku z recyklingu, Maxo została stworzona, aby zapewniać szybkie i ekologiczne ładowanie telefonu, tabletu lub laptopa. Kompatybilna ze wszystkimi napięciami w gniazdkach na całym świecie, zabezpieczona przed przeciążeniem, zwarciem i przegrzaniem, a do tego wyposażona w kabel USB-C do USB-C z technologią PD, Maxo pozwala ładować urządzenia w podróży jak nigdy dotąd.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Moc | 65 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 75 x 36 x 36 mm |
| Waga | 110 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 195 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 70 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |