chłodzenie CPU
Wentylator CPU T120 RGB Czarny
- Poziom hałasu: 27.5
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 1800
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
161,57 zł / szt
198,73 zł brutto
Wentylator CPU NZXT T120 RGB
T120 RGB to wysokowydajne chłodzenie. Jest równie efektywny, co efektownie wyglądający dzięki eleganckiej, aluminiowej osłonie ciepłowodu. Zapewnia doskonałą wydajność termiczną w małym opakowaniu.
Najważniejsze cechy:
- Aluminiowa osłona ciepłowodu dyskretnie ukrywa miedziane rury
- 4 przewodzące miedziane ciepłowody z technologią Direct Contact pozwalają na maksymalny transfer ciepła z procesora do chłodnicy-
- Zapewnia wysokie ciśnienie statyczne, przepuszczając dużo powietrza przez chłodnicę, zapewniając doskonałe chłodzenie
- Zawiera wsporniki mocujące i akcesoria montażowe do płyt głównych Intel i AMD
- Smukły kształt radiatora zapewnia wystarczająco dużo miejsca na dodatkowy wentylator, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność chłodzenia w tylnej części komputera
- Zawiera 1 gram wysokowydajnej pasty termicznej NZXT
- Efektowne podświetlenie RGB
- F120 RGB oferuje możliwość zarządzania oświetleniem RGB za pomocą NZXT CAM
| Waga | 993 kg |
|---|---|
| Wymiary | 143 x 165 x 197 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | NZXT |
|---|---|
| Poziom hałasu | 27.5 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 |
| Przepływ powietrza | 50.18 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 120 x 66 x 159mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |