PCI
Karta sieciowa Gigabit PCI Express
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Pasmo: 2,4 GHz
- Standardy: 802.3u
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
34,81 zł / szt
42,82 zł brutto
Karta sieciowa Gigabit marki LogiLink ze złączem PCI Express do komputerów PC. Obsługuje standardy IEEE 802.3 802.3u, 802.3ab i 802.3x. Maksymalny transfer danych do 2Gbit w trybie full-duplex. Najnowsza technologia PCI Express. Może pracować jako druga karta sieciowa przy połączeniach typ DSL.
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.3u |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Antena | Wewnętrzna |
| Chipset | Realtek RTL8111F |
| Interfejs | PCIe |
| Typ | LAN |
| Oznaczenia |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 175 x 175 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |