Wózek na TV FL55-975BL1
- Przeznaczenie: Telewizory
- Przekątna ekranu (min.): 75
- Przekątna ekranu (maks.): 115
- Pełna specyfikacja
Neomounts FL55-975BL1 MOVE Lift XL to idealny zmotoryzowany wózek do dużych wyświetlaczy do 115" i 160 kg. Solidna stojaka oferuje 65 cm mechanicznej regulacji wysokości, co pozwala na prezentacje zarówno na siedzącą, jak i stojącą na idealnej wysokości widzenia oraz podnosi ekran ponad publiczność. Działanie jest płynne i precyzyjne dzięki wygodnie umieszczonemu panelu sterowania. System antykolizjny zapewnia bezpieczną regulację wysokości, a uchwyty można zamknąć kłódką (bez dołączenia) dla dodatkowego bezpieczeństwa. Opcjonalnie wentylowana, zamykana przegródka na osprzęt z otworem na kabel zapewnia czyste i bezpieczne przechowywanie sprzętu.
Zaprojektowany z myślą o maksymalnej mobilności, MOVE Lift XL wyposażony jest w dużą kierownicę oraz wytrzymałe kołka z podwójnym blokowaniem 100 mm, co ułatwia poruszanie się po każdej powierzchni, w tym na progach i dywanach. Konstrukcja z otwartym rozstawem osi umożliwia łatwy dostęp do (dotykowych) wyświetlaczy i poprawia zwrotność wokół przeszkód. Wbudowany jest kanał kablowy, który pozwala starannie prowadzić i ukryć kable od podstawy podłogowej do ekranu. MOVE Lift XL jest częściowo gotowy do montażu, co zapewnia szybki i bezproblemowy montaż.
Dostępna jest gama kompatybilnych zestawów akcesoriów, w tym zestaw AFL55-975BL VESA extension oraz uniwersalny zestaw paska wideo.
| Waga | 99500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1370 x 500 x 410 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przekątna ekranu (min.) | 75 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 115 |
| Obciążenie (maks.) | 115 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Statyw |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 119,2-184,2 cm |
| Standard VESA | 1200 x 600 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |