ładowarki
Ładowarka do smartfonów 18W
- Moc: 18
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
15,00 zł / szt
18,45 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | OUKITEL |
|---|---|
| Moc | 18 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pozostałe parametry | Napięcie wejściowe: 100-240V ~ 50/60Hz 0.6A |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 45 x 95 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |