puzzle
Puzzle 3D Colosseum
- Liczba elementów: 131
- Nr katalogowy:
306-20976
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
48,00 zł / szt
59,04 zł brutto
Puzzle 3D Colosseum
| Waga | 715 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 220 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 131 |
| Nr katalogowy | 306-20976 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 34.3 x 25.7 x 9 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |