Gaming
Gamepad eSwap S Pro Controller PC Xbox
- Wibracje: Tak
- Liczba gałek analogowych: 2
- D-pad: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
439,34 zł / szt
540,39 zł brutto
Gamepad eSwap S Pro Controller PC Xbox
- Możliwość ustawienia natężenia wibracji
- Możliwość dostosowania poziomu aktywacji przycisków spustowych
- Konstrukcja modułowa
- Programowalne przyciski
- Oprogramowanie do konfiguracji
- Gumowane uchwyty
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thrustmaster |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | Tak |
| Liczba przycisków | 22 |
| Długość przewodu | 3 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB-C |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Xbox One |
| Kolor | czarny |
| Waga | 702 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 210 x 80 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |