ładowarki
Ładowarka do smartfonów 18W
- Moc: 18
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Full specification
Status: Out of stock
15.00 zł / szt
18.45 zł gross
Technical Specifications
| Brand | OUKITEL |
|---|---|
| Moc | 18 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pozostałe parametry | Napięcie wejściowe: 100-240V ~ 50/60Hz 0.6A |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 45 x 95 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |