tel. bezprzewodowe
KX-TG2511 Dect/Grey
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Funkcja Flash: Tak
- Automatyczna sekretarka: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
140,35 zł / szt
172,63 zł brutto
| Waga | 464 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 200 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Panasonic |
|---|---|
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Funkcja Flash | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Wyświetlacz | Podświetlany |
| Identyfikacja numerów CLIP | Tekstowa |
| Książka telefoniczna | 50 |
| Połączenia przychodzące | 50 |
| Ponowne wybieranie | 10 |
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Tryb głośnomówiący | Tak |
| Łączenie wielu słuchawek | Tak |
| Wybieranie połączeń | Ponowne wybierane |
| Max. ilość słuchawek | 6 |
| Wymiary | - Baza 98 x 121 x 54 mm |
| Waga | 240 |
| Pozostałe parametry | - Waga: Baza 110 g, Słuchawka 130 g |
| Funkcje specjalne | - Szukanie wpisów po pierwszym znaku |
| Czas rozmów (maks.) | 18 |
| Czas czuwania (maks.) | 170 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |