mobilne
Walkie Talkie
- Bezpieczeństwo:
Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
171710
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
38,50 zł / szt
47,36 zł brutto
Walkie Talkie
Po przytrzymaniu przycisku i mówieniu do mikrofonu, krótkofalówka przesyła dźwięk do drugiego egzemplarza z kompletu.
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 210 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 171710 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Krótkofalówka |
| Wymiary | Wysokość: 15 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21 x 17,5 x 4 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Powierzchnię zewnętrzną należy czyścić suchą, czystą miękką ściereczką.Zdjęcie ma charakter poglądowy, produkt może nieznacznie różnić się od prezentowanego na fotografii. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |