Moja pierwsza mozaika
- Bezpieczeństwo:
Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów techniczny
- Nr katalogowy:
35630
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Moja pierwsza mozaika, 36 elementów
Mozaika przeznaczona dla najmniejszych dzieci. Dzięki dużym otworom i kołeczkom, małe rączki nie będą miały problemu z ułożeniem obrazka. Opakowanie zawiera 7 kolorowych szablonów, tabliczkę oraz 36 kołeczków. Rozmiar szpilki 33mm, średnica główki 20mm.
| Waga | 401 kg |
|---|---|
| Wymiary | 42 x 240 x 325 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów techniczny |
| Nr katalogowy | 35630 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 3 x 24 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |