uchwyty i mocowania
Statyw SG8H
- Regulacja wysięgu: Tak
- Wysięg (min.): 950
- Wysięg (maks.): 580
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
676,70 zł / szt
832,34 zł brutto
Idealne połączenie
Wysokiej jakości metalowa konstrukcja z łatwością integruje się z projektorem C2.
Regulowana wysokość stojaka od 580 mm do 950 mm
Mini pokój, wysoka sala audytoryjna regulowana wysokość to podstawa Twojego projektora.
Elastyczna i stabilna konstrukcja z przegubem kulowym
Dowolny kąt, dostosuj do swoich potrzeb.
Przykręć, zatrzaśnij, puść
Szybka płyta montażowa i klips montażowy
Zapewniają 3-etapową instalację i bezproblemowy demontaż.
Większa średnica, większa stabilność podstawek o średnicy 300 mm i wadze 4,5 kg
Zwiększa stabilność, zmniejsza ryzyko przewrócenia i zapewnia spokój ducha.
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 375 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hisense |
|---|---|
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 950 |
| Wysięg (maks.) | 580 |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Rozstaw otworów mont. (maks.) | 6.3 |
| System prowadzenia kabli | Nie |
| Rodzaj | Statyw |
| Wymiary | 300 x 300 x 580~950 mm |
| Waga | 5.2 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 386 x 373 x 119 mm |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |