zawody
Koszyk z owocami
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
170508
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,90 zł / szt
36,78 zł brutto
Koszyk z owocami
Funkcje:
- Dwuczęściowe owoce złączone rzepem pozwalają na zabawę w krojenie
| Waga | 376 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 250 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 170508 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Sklep |
| Wymiary | Koszyk: 23 x 15 x 13 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25 x 15 x 20 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |