zabawa w dom
Burger Shop
- Nr katalogowy:
7336
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
29,00 zł / szt
35,67 zł brutto
Burger shop
Kreatywny zestaw do zabawy z burgerem, frytkami, ketchupem i koszykiem frytek Mali kucharze staną się prawdziwymi mistrzami przekąsek! Ten starannie zaprojektowany zestaw kuchenny do zabawy zawiera wszystko, czego potrzeba do przygotowania idealnego burgera. Dzieci mogą kreatywnie złożyć burgera z 6 elementów, podać frytki w kubku i dodać ketchup lub majonez, zupełnie jak w prawdziwej kuchni. Łopatka i koszyk frytek uzupełniają zestaw i zachęcają do pomysłowej zabawy w odgrywanie ról. Oprócz świetnej zabawy, dzieci rozwijają sprawność motoryczną i odkrywają swoje pierwsze kulinarne talenty!
| Waga | 530 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 255 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7336 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Kuchnie |
| Wymiary | 22,5 x 13 x 23 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |