kamery internetowe
Kamera Studio E70 Smart Camera
- Złącza: RJ-45
- Wymiary:
321 x 102 x 89.1 mm
- Waga: 907
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
11 961,70 zł / szt
14 712,89 zł brutto
POLY STUDIO E70
Poly Studio E70 to pierwsza w swoim rodzaju inteligentna kamera, która zapewnia oszałamiającą jakość obrazu i zaawansowaną analizę w nowoczesnych salach konferencyjnych. Podwójne kamery z czujnikami 4K są wspierane przez technologię inteligentnych kamer Poly DirectorAI, aby zapewnić niezrównane wrażenia wideo, idealne do hybrydowych środowisk pracy. Możliwość płynnego przejścia między obiektywem szerokokątnym a wąskim oznacza, że wszyscy w pomieszczeniu są widziani z ostrymi szczegółami. Dzięki rozwiązaniu Poly Lens umożliwiającemu bezproblemowe wdrażanie i zarządzanie, jedyne, co musisz zrobić, to zanurzyć się w prawdziwie realistycznych spotkaniach.
- Podwójne aparaty z czujnikami 4K.
- Technologia inteligentnego aparatu Poly DirectorAI.
- Zmotoryzowana, zintegrowana elektroniczna przesłona zapewniająca prywatność.
- Zawiera oprogramowanie do zarządzania Poly Lens.
| Waga | 2320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 205 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | POLY |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Wymiary | 321 x 102 x 89.1 mm |
| Waga | 907 |
| Zoom optyczny | 7.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | RJ-45 |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | funkcja śledzenia twarzy |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |