Terminal V3
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -10°C ~ 50°C
- Temperatura przechowywania: -20°C ~ 60°C
- Rodzaj druku: Termiczny
- Prędkość druku (maks.): 80
- Pełna specyfikacja
Elegancki i ergonomiczny design.
Dzięki opływowym liniom i zaokrąglonym narożnikom urządzenie to oferuje lekki, elegancki wygląd. Ciesz się wygodnym uchwytem, który idealnie równoważy styl i wygodę.
Nowoczesne wykończenie metaliczne.
Metaliczne wykończenie lakierem w sprayu zapewnia współczesny wygląd z uderzającą atrakcyjnością wizualną.
Zanurz się w 6,75-calowym wyświetlaczu HD+ o jasności 420 nitów.
Ciesz się szerszym widokiem i krystalicznie czystą jakością obrazu.
Obsługa Hyper Wi-Fi
Ciesz się szerokim zasięgiem, solidną penetracją, wysoką stabilnością i inteligentnymi możliwościami przełączania dzięki technologii SUNMI Hyper Wi-Fi.
Logowanie/odblokowywanie za pomocą odcisku palca
Rozpoznawanie odcisku palca umożliwia użytkownikom odblokowywanie urządzeń i logowanie się do aplikacji jednym dotknięciem.
| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 90 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sunmi |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Prędkość druku (maks.) | 80 |
| Złącza | microSD |
| Kody kreskowe | 2D |
| Zainstalowana pamięć ROM | 32 |
| Parametry drukowania |
|
| Moc głośników | Głośnik 95dB |
| Wymiary | 238 x 81.8 x 16.8 mm |
| Waga | 419 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Zainstalowana pamięć RAM | 3 |
| Procesor | Qualcomm hexa-core |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6.75" |
| Rozdzielczość | 1600 x 720 |
| System operacyjny | Sunmi OS |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |