kamery IP
Kamera IP RANGER2 IPC-A22E-Imou
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Standardy: 802.11n
- Liczba klatek na sekundę: 25
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
112,00 zł / szt
137,76 zł brutto
Kamera IP RANGER2 IPC-A22E-Imou
| Waga | 434 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 100 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Minimalna czułość | 0.1 |
| Kąt widzenia poziomy | 93 |
| Kąt widzenia pionowy | 48 |
| Wymiary | 106,1 × 77,4 × 77,4 mm |
| Waga | 238 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | Kamera CMOS przetwornik 1/2,7" progresywny |
| Obiektyw | Stały obiektyw 3,6 mm |
| Zasilanie | 5V DC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Obsługa przez aplikację Imou (iOS,Android) |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Klasa szczelności | Brak |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |