latarki
Lataraka Szperacz 100 LM
- Czas pracy na baterii/bateriach: 15
- Zasięg: 80
- Źródło światła: 1 x LED
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
79,00 zł / szt
97,17 zł brutto
| Waga | 515 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 120 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Duracell |
|---|---|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 15 |
| Zasięg | 80 |
| Źródło światła | 1 x LED |
| Wymiary | 21,5 x 11 cm |
| Waga | 0.52 |
| Akcesoria w zestawie | 3 x Bateria AA |
| Strumień świetlny | 100 |
| Typ | Kempingowa |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IPx4 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |