torby/etui/plecaki
BASE 15 CZARNA TORBA NA LAPTOPA
- Wymiary:
40 cm x 29 cm x 6 cm
- Pasuje do:
Rozmiar notebooka: 15,6"
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
34,65 zł / szt
42,62 zł brutto
Logic Base 15 to torba, która została stworzona z myślą o tych użytkownikach, którzy cenią sobie proste i funkcjonalne rozwiązania w bardzo atrakcyjnej cenie.
Aby zapewnić całoroczną ochronę Twojego laptopa nasza torba powstała z wysokiej jakości nylonu 600D. Torba Logic Base 15 jest wyposażona w tylny pasek do mocowania na torbę podróżną, dwie komory wewnętrzne oraz dwie frontowe kieszenie na akcesoria, każda zamykana zamkiem błyskawicznym. Komfort użytkowania torby zapewniają regulowany pasek na ramię oraz wygodny uchwyt.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logic Concept |
|---|---|
| Wymiary | 40 cm x 29 cm x 6 cm |
| Pasuje do | Rozmiar notebooka: 15,6" |
| Rodzaj | Torba |
| Unboxing | |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 350 x 450 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |