kalkulatory
Kalkulator P1-DTSC II+ADAPTER 2304C002
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Rodzaj: Drukujący
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
66,18 zł / szt
81,40 zł brutto
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 130 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Canon |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Rodzaj | Drukujący |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Wymiary | 203 x 102 x 48 mm |
| Waga | 336 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |