kalkulatory
Kalkulator P1-DTSC II+ADAPTER 2304C002
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Rodzaj: Drukujący
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Full specification
Status: Out of stock
66.18 zł / szt
81.40 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Canon |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Rodzaj | Drukujący |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Wymiary | 203 x 102 x 48 mm |
| Waga | 336 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Weight | 550 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 130 x 265 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |