zasilające
Kabel zasilający koniczynka VDE 1m
- Zastosowanie: Zasilający
- Rodzaj: Kabel
- Złącza #2: IEC C5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
4,97 zł / szt
6,11 zł brutto
Kabel zasilajacy posiadający certyfikat niepalności i wytrzymałości VDE.
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 125 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Zastosowanie | Zasilający |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #2 | IEC C5 |
| Złącza #1 | Wtyczka typ C/F (Schuko) |
| Pozostałe parametry | Grubość żyły: 3 x0.75 sq.mm, wytrzymałość 16A |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |