Monitor wielkoformatowy MultiSync UN553V 55 cali 500cd/m2 24/7
- Model:
UN553V
- Częstotliwość odświeżania: 60
- WiFi: Nie
- Pełna specyfikacja
55-calowy model Sharp PN-UN553V wyznacza nowy standard jakości odwzorowania kolorów w środowiskach zbudowanych z ekranów typu video wall. Bezpośrednie podświetlenie LED oraz fabryczna kalibracja jasności, gammy, jednorodności, punktu bieli i kanałów RGB zapewniają idealne ustawienia panelu i łatwą konfigurację zaraz po wyjęciu z opakowania. Nowoczesna technologia panelu minimalizuje szczelinę między ramkami, umożliwiając uzyskanie odstępu mniejszego niż 3,0 mm między sąsiednimi ekranami.
Wyświetlacz został wyposażony w autorski silnik przetwarzania obrazu SpectraView Engine, który zapewnia pełną kontrolę nad kolorami oraz rozszerzone możliwości kalibracji w tym kopiowanie ustawień bieli, automatyczną kalibrację z użyciem zewnętrznego sensora oraz ręczną regulację chromatyczności CIE, co pozwala na maksymalną precyzję tam, gdzie kolor ma kluczowe znaczenie. Urządzenie oferuje także wyjścia DisplayPort i HDMI Out do łączenia kaskadowego sygnału nawet w rozdzielczości 4K UHD. Nowa generacja tego wyświetlacza otrzymała również ulepszoną obudowę, szybsze przetwarzanie danych, udoskonaloną wydajność łączenia kaskadowego oraz nowe funkcje TileMatrix.
Cechy charakterystyczne:
- Ekskluzywny silnik SpectraView Engine zapewnia niezrównany poziom kontroli, jednorodności, dokładności i stabilności kolorów.
- Jasność panelu 500 cd/m oraz rozdzielczość Full HD przyciągają uwagę odbiorców.
- Przemysłowej klasy panel o podwyższonej wytrzymałości, z dodatkowymi zabezpieczeniami termicznymi, czujnikami temperatury, autodiagnostyką i chłodzeniem wentylatorowym, umożliwia pracę 24/7.
- Możliwość łączenia sygnałów HDMI i DisplayPort w łańcuch (daisy chain) z obsługą rozdzielczości do 4K UHD.
- Funkcja TileCut dodana do systemu TileMatrix pozwala na precyzyjne dopasowanie obrazu w ścianie wideo.
- Kalibracja jednorodności każdego wyświetlacza w zakresie gammy, intensywności i RGB zapewnia spójność obrazu pomiędzy poszczególnymi ekranami.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sharp |
|---|---|
| Model | UN553V |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 680.34 |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.63 |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Jasność | 500 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 140 |
| Waga | 28.6 |
| Plamka matrycy | 0.63 |
| Wysokość | 683.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1212.7 |
| Głębokość | 106.4 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | S-IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 54.6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 40000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 310 x 1430 x 860 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |