zasilające
Kabel zasilający koniczynka VDE 1m
- Zastosowanie: Zasilający
- Rodzaj: Kabel
- Złącza #2: IEC C5
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
4.97 zł / szt
6.11 zł gross
Kabel zasilajacy posiadający certyfikat niepalności i wytrzymałości VDE.
| Weight | 130 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 125 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Zastosowanie | Zasilający |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #2 | IEC C5 |
| Złącza #1 | Wtyczka typ C/F (Schuko) |
| Pozostałe parametry | Grubość żyły: 3 x0.75 sq.mm, wytrzymałość 16A |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |