obudowy/kieszenie na dyski
IB-AC602a obudowa ochronna 3,5''
- Wymiary:
120 x 37 x 120 mm
- Waga: 0.1
- Format szerokości: 3,5'' (LFF)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
14,10 zł / szt
17,34 zł brutto
IB-AC602a obudowa ochronna 3,5
Chroń swoje cenne dane przed kurzem, upadkiem czy przed zachlapaniem. Skuteczna ochrona w prostej konstrukcji.
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 115 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IcyBox |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 37 x 120 mm |
| Waga | 0.1 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |