Jeździk z kierownicą
- Nr katalogowy:
7600140503
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Little Smoby Jeździk Samochodzik
Jeździk Little Smoby to idealny pojazd dziecięcy na pierwsze przygody małych odkrywców od 10. miesiąca życia.
Zwrotny jeździk o modnym designie z linii Little Smoby dla maluchów, dzięki niskiej wadze, jest łatwy do prowadzenia nawet dla najmłodszych kierowców. Antypoślizgowa kierownica z wesołym klaksonem zapewnia pewny chwyt nawet podczas szybszej jazdy. Dzięki solidnej konstrukcji ten wytrzymały pojazd gwarantuje bezpieczną zabawę zarówno w domu, jak i na zewnątrz.
Przemyślany projekt zawiera również wygodne oparcie, które może służyć jako uchwyt do nauki chodzenia dzieci mogą pchać jeździk, ćwicząc pierwsze kroki! Przyjazne maluchom funkcje obejmują schowek pod siedzeniem, w którym ulubione zabawki mogą wyruszyć w ekscytującą podróż odkrywczą. Niska wysokość siedziska ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Dodatkową stabilność zapewniają ograniczniki przechyłu z przodu i z tyłu.
| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 205 x 500 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600140503 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Jeździk |
| Wymiary | 54 x 27 x 40 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Kremowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |