modele plastikowe
Model plastikowy Leopard 2 A6M+ 1/35
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 249
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
94,54 zł / szt
116,28 zł brutto
Leopard 2 A6M+ - niemiecki czołg podstawowy, 3 generacji.
Zestaw zawiera plastikowy model do sklejania i malowania.
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 250 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 249 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 03342 |
| Rodzaj | Czołgi |
| Skala | 1:35 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35.1 x 21.2 x 6.6 cm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Długość | 31.3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |