Kamera IP DS-2CD2386G2-I(2.8m m)(C)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Bezpieczeństwo:
Inteligentny algorytm zastosowany i opracowany przez firmę Hikvision pozwala znacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci. Radykalne zmniejszenie ilości danych potrzebnych do uzyskania połączenia pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących miejs
- Pełna specyfikacja
Kamera IP AcuSense Hikvision DS-2CD2386G2-I to profesjonalne urządzenie do monitoringu o wysokiej jakości wizji i zaawansowanych możliwościach analityki obrazu. Kamery o rozdzielczości 8 MP (3840×2160, oparte na przetworniku 1/1.8 CMOS) są doskonałym wyborem dla osób potrzebujących całodobową, precyzyjną ochronę swojego obiektu.
Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany slot na kartę SD/ SDHC/ SDXC o pojemności do 256 GB. W kamerze DS-2CD2386G2-I zastosowano stałoogniskowy obiektyw 2.8 mm, o kącie widzenia 111° w poziomie i 59° w pionie.
Kamera IP Hikvision DS-2CD2386G2-I jest wykorzystywana zarówno w monitoringu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Jej obudowa w klasie szczelności IP67 jest odporna na warunki pogodowe (odporność na kurz, wodę). Wbudowany promiennik podczerwieni IR do 30 m pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu także w trudnych warunkach nocnych, bez oświetlenia.
Zaliczana jest do serii EasyIP 4.0 AcuSense wykorzystującej zaawansowane technologie analityki obrazu oparte na algorytmach głębokiego uczenia się (ang. deep learning). Kamery z tej serii potrafią klasyfikować obiekty (pojazd, człowiek, pozostałe) i dzięki temu powiadomienia alarmowe są niemal całkowicie pozbawione fałszywych alarmów. Dzięki zastosowaniu technologii Dark Fighter (Ultra-low-light), kamera pozwala na jeszcze precyzyjniejsze odwzorowanie kolorów i poprawę jakości obrazu w przypadku słabego oświetlenia.
- Przetwornik: 1/1.8 Progressive Scan CMOS, 8 MP
- Rozdzielczość: 3840×2160
- Interfejs: Ethernet 10/100 Mbps
- Kompresja: H.265, H.265+, H.264+, H.264
- Obiektyw: 2.8 mm / F1.6
- Ilość pikseli: 8 MP, 4K
- Czułość: 0.003 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux z IR
- Oprogramowanie: iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
- IR LED (zasięg 30 m)
- Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
- Obudowa: IP67
- Zasilanie: 12 VDC lub PoE 802.3af
- Gwarancja: 36 miesięcy
| Waga | 979 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 170 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Inteligentny algorytm zastosowany i opracowany przez firmę Hikvision pozwala znacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci. Radykalne zmniejszenie ilości danych potrzebnych do uzyskania połączenia pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących miejs |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Minimalna czułość | 0.003 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Kąt widzenia poziomy | 111 |
| Kąt widzenia pionowy | 59 |
| Wymiary | śr. 138.3 x 126.3 mm |
| Waga | 740 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/1.8'' progressive scan CMOS, 8 MP |
| Obiektyw | 2.8 mm, F1.6 |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |