Helikopter policyjny Strażak Sam
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
109252537038
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Strażak Sam Helikopter policyjny
Helikopter z dźwiękiem, migoczącym światłem, światłem poszukiwawczym, wciągarką, figurką Rose i Radara oraz akcesoriami. Funkcja Try Me.
- ZABAWKI Z BAJKI: Strażak Sam to animacja ze sporą dawką humoru, gdzie tytułowy bohater, Strażak Sam, nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich codziennych dylematów.
- BOGATE WYPOSAŻENIE: zestaw składa się z policyjnego helikoptera, figurki Rose i psa Radara, wciągarki i kapoka ratunkowego dla psa; zestaw odwzorowuje pojazdy i postaci z 13 serii bajki Strażak Sam.
- ODGRYWANIE AKCJI RATUNKOWYCH: helikopter ma migoczące światło poszukiwawcze, wciągarkę, odczepiane płozy i realistyczną policyjną kolorystykę; zestaw umożliwia odgrywanie akcji ratunkowych.
- OBUDŹ W SOBIE BOHATERA: z tym zestawem Strażak Sam z figurkami z bajki zanurzysz się w świecie bohaterów ukochanej animacji, poczujesz się częścią odtwarzanych z ekranu akcji ratowniczych.
- LICENCJONOWANA ZABAWKA: zabawki z serii Strażak Sam od Simba są oryginalne i są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat. Działa na baterie 3 x 1,5V R03 (dołączone).
Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienny spokój, wielokrotnie urozmaicają zaskakujące sytuacje i przygody. Oglądanie jego perypetii to bezcenna dawka rodzinnej rozrywki. Ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Od 12 serii bajki bohater współpracuje z jednostką policji, gdzie wspierają go policjanci Malcolm i Rose. Wszystkie dzieci znają tą postać i lubią wcielać się w jego rolę. Renomowana firma zabawkowa Simba prezentuje wiele zestawów dla dzieci na licencji Strażak Sam, są to oficjalne zabawki sygnowane tą marką. Pozwalają one na wielogodzinną zabawę w strażackie akcje realistyczne niczym wyjęte z bajki.
| Waga | 445 kg |
|---|---|
| Wymiary | 175 x 285 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 109252537038 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Policja |
| Seria pojazdów | brak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Serial TV/Film kinowy | Tak |
| Marka | Strażak Sam |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17,5 x 28,5 x 16,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 17 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |