chodziki/jeździki
Jeździk Ponny
- Nr katalogowy:
7600140502
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
111,00 zł / szt
136,53 zł brutto
Smoby Cute Baby Pony Jeździk Bingit 7600140502
Z Little Smoby Baby Pony Twoje dziecko może łatwo i bezpiecznie zwiedzać dom! W dołączonym koszyku będzie mógł nosić wszystkie swoje znaleziska lub zabawki. Dzięki ergonomicznej rączce ten łatwy w obsłudze chodzik pozwoli Twojemu dziecku rozwijać zdolności motoryczne podczas zabawy.
| Waga | 1650 kg |
|---|---|
| Wymiary | 225 x 485 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600140502 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Rodzaj | Pchacz |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.17 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 49 x 32 x 22.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |