chodziki/jeździki
Jeździk Ponny
- Nr katalogowy:
7600140502
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
111.00 zł / szt
136.53 zł gross
Smoby Cute Baby Pony Jeździk Bingit 7600140502
Z Little Smoby Baby Pony Twoje dziecko może łatwo i bezpiecznie zwiedzać dom! W dołączonym koszyku będzie mógł nosić wszystkie swoje znaleziska lub zabawki. Dzięki ergonomicznej rączce ten łatwy w obsłudze chodzik pozwoli Twojemu dziecku rozwijać zdolności motoryczne podczas zabawy.
| Weight | 1650 kg |
|---|---|
| Dimensions | 225 x 485 x 320 cm |
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600140502 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Rodzaj | Pchacz |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.17 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 49 x 32 x 22.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |