słuchawki
HA-RX330
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
47,00 zł / szt
57,81 zł brutto
HA-RX330 to nowe, pełnowymiarowe słuchawki wysokiej jakości JVC z dodatkowym basem. Wyposażone są w duży, 40-milimetrowy przetwornik i ma eleganckie czarne wykończenie.
| Waga | 425 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 215 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 12 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Waga | 202 |
| Długość przewodu | 2.5 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |