Ładowarka
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Rodzaj: Ładowarki
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Super ładowarka firmy LENA w kolorze czarnożółtym. Wykonana z wysokiej jakości plastiku, spełniającego normy Europejskie. Ładowarka ma podnoszone ramię z ruchomą łyżką ładującą. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kg. Koparka dostępna jest w opakowaniu kartonowym.
| Waga | 2410 kg |
|---|---|
| Wymiary | 280 x 344 x 698 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Rodzaj | Ładowarki |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 02048 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 70,6 x 35,2 x 28 cm |
| Wysokość | 34.5 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 28 |
| Szerokość | 70 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |