słuchawki
HA-RX330
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
47.00 zł / szt
57.81 zł gross
HA-RX330 to nowe, pełnowymiarowe słuchawki wysokiej jakości JVC z dodatkowym basem. Wyposażone są w duży, 40-milimetrowy przetwornik i ma eleganckie czarne wykończenie.
| Weight | 425 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 215 x 260 cm |
Technical Specifications
| Brand | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 12 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Waga | 202 |
| Długość przewodu | 2.5 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |