piloty
Pilot TV Remote
- Przeznaczenie: Apple TV
- Radiowy: Nie
- Wymiary:
136 x 35 x 9,25 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
283,74 zł / szt
349,00 zł brutto
Pilot TV Remote
Pilot Apple TV Remote (3. generacji) daje Ci pełną kontrolę nad Apple TV 4K. Ma powierzchnię reagującą na dotyk, dzięki której możesz wybierać tytuły, sterować playlistą oraz szybko przewijać wideo do przodu i do tyłu, wykonując palcem okrężny ruch po zewnętrznej krawędzi. Do tego najnowszy model wyposażono w port USBC do szybkiego ładowania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Apple |
|---|---|
| Przeznaczenie | Apple TV |
| Radiowy | Nie |
| Wymiary | 136 x 35 x 9,25 mm |
| Waga | 66 |
| Pozostałe parametry | Komunikacja i złącza:
Zasilanie:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pasuje do |
|
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 113 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 70 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |