Gra quizowa ABC historia
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat, ze względu na drobne elementy łatwe do połknięcia - ryzyko udławienia. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Należy zachować opakowanie, etykiety lub ulotki, na kt
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
EP60713/07164
- Pełna specyfikacja
Poznaj nowe gry quizowe, które sprawdzą Twoją wiedzę w wielu dziedzinach. W zestawach bogaty wybór pytań, które nie tylko sprawdzają wiedzę, ale też wymagają ułożenia odpowiedzi we właściwej kolejności, co dodatkowo rozwija logiczne myślenie i koncentrację.
Warianty do wyboru:
- Zwierzęta
- Sport
- Historia
- Muzyka
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 80 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Epee |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat, ze względu na drobne elementy łatwe do połknięcia - ryzyko udławienia. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Należy zachować opakowanie, etykiety lub ulotki, na kt |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | EP60713/07164 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Czas gry | 15 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Max. liczba graczy | 6 |
| Rodzaj | Quizy i łamigłówki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 8 x 13 x 4 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |