Switch SG1005LP 5x1Gb (4xPoE+)
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Pozostałe funkcje:
- Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af/at
- Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów Mac
- Kontrola przepływu EEE802.3x
- QoS 802.1p/DSCP
- IGMP Snooping
- Rozmiar ramki Jumbo: 16
- Pełna specyfikacja
Przełącznik typu desktop TP-Link SG1005LP
Profesjonalny, 5-portowy przełącznik Gigabitowy z 4 portami PoE+
Przełącznik stworzony do wielu zastosowań
4 porty PoE+ o łącznej mocy 40 W
Zgodność ze standardem 802.3af/at PoE+ zapewnia możliwość oferowania do 30 W mocy na każdym porcie PoE. 40 W łącznej mocy zasilania PoE* przełącznika wyposażonego w 4 porty PoE to rozwiązanie idealne m.in. dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni zgodne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami, itd.
Inteligentne zarządzanie zużyciem energii
Gdy całkowity pobór mocy przekracza 40 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym chronić urządzenie przed przeciążeniem. Funkcja ta umożliwia także automatyczne wykrywanie wymaganej przez dane urządzenie mocy PoE i chroni urządzenia PoE jak również nieobsługujących PoE przed uszkodzeniem.
Wytrzymała metalowa obudowa
Ochronę dla wrażliwych komponentów przełącznika stanowi wytrzymała obudowa, wykonana z metalu wysokiej jakości. Tak solidne zabezpieczenie gwarantuje wieloletnią i stabilną pracę urządzenia. TL-SG1005LP to produkt niezawodny, co potwierdzają liczne testy bazujące na rygorystycznych standardach.
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 195 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Pozostałe funkcje |
|
| Rozmiar ramki Jumbo | 16 |
| Prędkość przekazywania | 7.44 |
| Liczba portów PoE+ | 4 |
| Pobór mocy | 4.12 |
| Wymiary | 99.8 × 98 × 25 mm |
| Zasilanie | 53.5 VDC / 0.81 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Przepustowość | 10 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |