ładowarki
Ładowarka sieciowa 12W | 5V | 2.4A | 2xUSB
- Moc: 12
- Rodzaj: Sieciowa
- Pasuje do:
Uniwersalna ładowarka sieciowa
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
16,77 zł / szt
20,63 zł brutto
Ładowarka sieciowa 12W | 5V | 2.4A | 2xUSB
- Ładowarka sieciowa dla urządzeń mobilnych
-Parametry wejściowe: AC 220V - 240V
- Parametry wyjściowe: 5V / 2.4A
UWAGA! Dopasuj napięcie i wtyczkę
| Waga | 85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 85 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Qoltec |
|---|---|
| Moc | 12 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Pasuje do | Uniwersalna ładowarka sieciowa |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Pozostałe parametry | Częstotliwość: 50/60 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Universal charger |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |