punkty dostępowe
Punkt dostępowy MESH UAP-AC-M
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Liczba anten : 2
- Antena: Zewnętrzna stała
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
315,01 zł / szt
387,46 zł brutto
Wydajny, zewnętrzny, 2x2 MIMO, dwupasmowy punkt dostępowy 802.11ac UAP-AC-M
Rozwiń swoją sieć Wi-Fi na zewnątrz dzięki punktowi dostępowemu UniFi AC Mesh, stanowiącemu część systemu Wi-Fi Ubiquiti Networks UniFi Enterprise. UAP-AC-M to wysokowydajny, dwupasmowy punkt dostępowy 2x2 MIMO, 802.11ac na zewnątrz, o prędkości do 1167 Mb / s. Posiada dwa złącza RP-SMA, które mogą być używane z dołączonymi dwuzakresowymi antenami dookólnymi lub z opcjonalną złączoną dwuzakresową anteną do indywidualnego kształtowania wzoru.
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Standardy | 802.1Q |
| Wymiary | 353 x 46 x 34.4 mm |
| Waga | 152 |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | Adapter 24 V, 0,5 A Gigabit PoE |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 115 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |