Glowing Gwiazdy i Księżyc
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
5215
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Nocne niebo w Twojej sypialni!
Zestaw, w którym znajdziesz fluorescencyjne gwiazdki i księżyc, które pozwolą stworzyć nocne niebo w Twojej sypialni.
Przyklej ozdoby do ścian i sufitu. Wystarczy naświetlić wybrane elementy przez minutę, wyłączyć światło i obserwować jak... świecą (ze świecą podobnych szukać). To niepowtarzalna i inspirująca ozdoba dziecięcego pokoju.
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 5215 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Naklejki na ścianę |
| Pozostałe parametry | Wymiary opaakowania: 28 x 27.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Waga | 127 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 275 x 290 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |