modele metalowe
Model metalowy Audi R8 V10 PLUS 1:24
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
31513
- Rodzaj: Samochody
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
55,50 zł / szt
68,27 zł brutto
Model metalowy Audi R8 V10 PLUS 1:24
| Waga | 463 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 105 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maisto |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 31513 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:24 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 10,5 x 10,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |