Przełącznik GSM4210PX Switch 10xPoE+ 2xSFP+
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 16
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Przełomowy graficzny interfejs użytkownika
Uproszczony interfejs użytkownika ułatwia przypisanie profili konfiguracji do każdego portu.
Rozsyłanie grupowe w trybie natychmiastowym
Funkcja NETGEAR IGMP Plus umożliwia rozsyłanie grupowe bezpośrednio po rozpakowaniu w przypadku większości aplikacji AV over IP.
Smukła, cicha konstrukcja
Mniejszy hałas wentylatora i dołączone uszy do montażu pod stołem lub na ścianie.
Konfiguracja automatyczna
Funkcja Auto-trunk i auto-LAG automatycznie łączy się z innymi przełącznikami M4250 (i M4300).
SZYBKO, ŁATWO KONFIGURACJA DLA PROFESJONALISTÓW Z BRANŻY AUDIOWIZUALNEJ
Usprawniony interfejs umożliwia przypisanie do poszczególnych portów domyślnych ustawień fabrycznych AV lub profili AV określonych przez użytkownika za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
SKUP SIĘ NA WYDARZENIU BRAK HAŁASU WENTYLATORA
Większość modeli ma tryb cichy, który znacznie zmniejsza hałas wentylatora, a niektóre modele są nawet bez wentylatora.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 16 |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Prędkość przekazywania | 41.67 |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów SFP28 | 1 |
| Pobór mocy | 257.9 |
| Wymiary | 210 x 140 x 40 mm |
| Waga | 967 |
| Zasilanie | 210x 140 x 40 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Przepustowość | 56 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 0 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Oznaczenia |
| Waga | 3000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 220 x 275 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |