Projektor P721Q DLP 4K UHD Laser
- Technologia wyświetlania: DLP
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Model:
P721Q
- Pełna specyfikacja
Projektor Sharp P721Q 4 K UHD
Projektor laserowy Sharp P721Q zapewnia ponadprzeciętnie wysoką jakość wyraźnego i bogatego w szczegóły obrazu w bezpikselowej rozdzielczości 4K UHD oraz jasności 7200 lumenów ANSI. Nowe projektory marki Sharp z serii DLP, głęboko osadzone w tradycji jakości i technologicznej przewagi firmy, na nowo definiują standardy odbioru obrazu w salach konferencyjnych, muzeach oraz szkołach wyższych.
Szczelna konstrukcja silnika optycznego i laserowe źródło światła oznacza, że nie ma konieczności wymiany filtra i lampy. To z kolei przekłada się na brak wymogu konserwacji w okresie eksploatacji aż do 20 000 godzin. Profesjonalne właściwości instalacyjne umożliwiają uzyskanie doskonałej regulacji, czyli ustawiania zbliżenia i ostrości z użyciem napędu, a także w pełni silnikowego przesuwania soczewki z myślą o maksymalnej precyzji i klarowności. Urządzenie jest niezwykle wszechstronne. Można z łatwością ustawić projektor, co upraszcza instalację i potencjalnie ogranicza jej koszty. Nowe modele zgodne z wymogami Grupy Ryzyka 2 nie są objęte żadnymi środkami ostrożności, co zapewnia bezpieczną i komfortową eksploatację.
Korzyści:
- Znakomita jakość obrazu zupełnie nowe wrażenia wizualne z rozdzielczością do 4K UHD bez pikseli dla bogatych w szczegóły informacji o dużej powierzchni
- Silnik optyczny IP5X urządzenie jest chronione przed wnikaniem pyłu, dlatego najwyższa jakość obrazu jest gwarantowana przez długi czas
- Advanced Colour Sequence Management eliminuje efekty łamania kolorów
- Profesjonalna, która dostosowuje się do potrzeb użytkownika uniwersalne parametry projekcji pozwalają na ustawienie projektora w prosty sposób, ułatwiając w ten sposób instalację i potencjalnie redukując koszty konfiguracji.
- Koniec z wymianą lamp aż do 20.000 godzin bezobsługowego działania dzięki laserowemu źródłu światła.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sharp |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | P721Q |
| Poziom hałasu | 36 |
| Źródło światła | Laser |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,25:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,00:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000 000:1 |
| Jasność | 7200 |
| Pobór mocy | 520 |
| Wymiary | 486 x 176 x 432.5 mm |
| Waga | 14.5 |
| Obiektyw | F= 2-2,4, f= 18,72-29,59 mm |
| Minimalna przekątna obrazu | 60 |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 |
| Minimalna odległość ekranu | 1.6 |
| Maksymalna odległość ekranu | 8 |
| Trwałość źródła światła | 20000 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Zoom | 1,6x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Audio | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 20000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 565 x 645 x 370 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |