głośniki
Głośnik bluetooth RITMO Niebieski EP115B
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Rodzaj: Mobilne
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
14,76 zł / szt
18,15 zł brutto
Głośnik bluetooth RITMO EP115B
Mały, lekki, przenośny głośnik Bluetooth. Przeznaczony do odtwarzania muzyki ze wszystkich urządzeń posiadających funkcję Bluetooth oraz plików MP3 nagranych na karcie TF (microSD). Idealny do słuchania muzyki w samochodzie, podróży oraz w domu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 |
| Złącza | miniUSB |
| Profile | HFP (Hands-Free Profile) |
| Wymiary | - Średnica 57mm |
| Pozostałe parametry | Zasięg do 10m |
| Akcesoria w zestawie | Kabel (miniUSB/USB, 3.5mm mini jack) |
| Pojemność baterii | 300 |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 2.1 +EDR |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 256 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 70 x 90 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |