video
Kabel HDMI to HDMI
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Audio
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
54,59 zł / szt
67,15 zł brutto
2-metrowy kabel Lenovo HDMIHDMI to elastyczny, trwały i niezawodny przewód HDMI 2.0 typu męski-męski o wysokiej przepustowości 600 MHz / 18,0 Gb/s. Kabel Lenovo HDMI-HDMI to wysokiej jakości produkt zapewniający wyraźny, czysty obraz i dźwięk oraz obsługujący rozdzielczości Full HD 1080p+ przy częstotliwości 120 Hz. Jest przygotowany na przyszłe standardy i przewyższa wymagania nadchodzących standardów wideo/audio w wysokiej rozdzielczości, takich jak wyświetlacze 4K x 2K oraz stereoskopowe 3D. Kabel Lenovo HDMI-HDMI objęty jest 3-letnią gwarancją.
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 170 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Audio |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |