filtry
Filtr wodny do K2 do K7 4.730-059.0
- Pasuje do:
Aktualny asortyment Karcher:
- K 2
- K 2 Battery Set
- K 2 Compact
- K 2 Compact Home
- K 2 Full Control
- K 2 Full Control Car
- K 2 Full Control Home
- K 2 Premium Full Control
- K 2 P
- Przeznaczenie: Urządzenia wysokociśnieniowe
- Wymiary:
117 x 50 x 50 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
41,60 zł / szt
51,17 zł brutto
Filtr wody do K2 do K7 4.730-059.0
Filtr wody chroni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie.
Filtr wody chroni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie. Dzięki temu wydłuża żywotność urządzenia wysokociśnieniowego. Przeznaczony do wszystkich domowych urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher K2 - K7.
Zawsze widoczna zawartość zbiornika.
| Waga | 94 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 125 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Karcher |
|---|---|
| Pasuje do | Aktualny asortyment Karcher:
|
| Przeznaczenie | Urządzenia wysokociśnieniowe |
| Wymiary | 117 x 50 x 50 mm |
| Waga | 100 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny, Przezroczysty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |